samochód, wyporzyczalnia, samochody
wypożycz samochód
 
 
 
wypożyczenie, samochód samochód, samochody, auto, wypożyczalnia
   
  kluczyki, samochód, wypożycz
wynajem, samochód, auto Wynajem samochodu

Praktycznie każdy, kto
posiada prawo jazdy
może wynająć samochód.
 
auto, fura, samochód, cacko
Branża motoryzacyjna od lat cieszy się dużym
powodzeniem. Pomimo rosnących cen paliw,
ubezpieczeń oraz części zamiennych ludzie cały
czas chętnie korzystają z samochodów. Jednak
nie tylko ilość sprzedawanych samochodów.


Prężnie rozwijający się rynek wynajmu aut.
 
 
fura, auto, wynajem, wynajmij
 
 
 
Nauka tenisa musi się odbywać pod okiem fachowców, najlepiej byłych zawodników
 

Najlepsi rozpoczynają ćwiczenia wieku 5, sześciu

Nauka tenisa zaczyna się w bardzo młodym wieku. Najlepsi rozpoczynają zajęcia w wieku pięciu, sześciu lat i dzięki temu szybko uczą się nowych umiejętności. W wieku 15-16 lat występują już na turniejach z graczami dorosłymi. Jednak tenis w tak młodym wieku ma swoją cenę - duże obciążenia, które sprawiają, że tenisista kończy karierę nierzadko przed 30-tką. Prawidłowość ta bardziej widoczna jest u kobiet, które z zawodowym tenisem kończą jeszcze szybciej, gdyż organizm żeński nie jest biologicznie przystosowany do takich obciążeń.

Jednakże kort tenisowy roli trenera

Sławni zawodnicy rzadko kiedy stają się później trenerami, choć inwestują we własne korty tenisowe albo szkółkę tenisa. Jednak na kort tenisowy w roli trenera w ogóle nie wychodzą, gdyż są zajęci innymi sprawami, głównie utrzymywaniem kontaktów, kręceniem reklam, bankietami, występami w programach rozrywkowych czy prowadzeniem własnych show. Niektórzy angażują się w działalność menedżerską albo stają się działaczami, wchodzą w skład różnych gremiów sportowych, np. Polskiego Związku Tenisowego, Polskiego Komitetu Olimpijskiego albo jakiego związku zawodowego sportowców.

Tylko niektórzy finansują innowacyjne projekty, np. systemy nawadniając, internetowy wynajem kortów lub sprzęt ułatwiający nawadnianie pól golfowych, trawników przydomowych, boisk piłkarskich.

Najrzadziej wybieraną drogą po zakończeniu zawodowej gry są studia (choć niektórzy starają się studiować jeszcze w trakcie czynnej kariery).

 
   
REKLAMY